English
 
شنبه، ۲۷ مرداد ۱۳۹۷, ۰۳:۴۳
به انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

اوما چیست؟

اوما چیست؟

 اوما چیست؟

از نگاه ما، «اوما» از همراهی دو واژه او و ما در کنار یکدیگر شکل گرفته است، این نام در زبان سانسکریت به معنای مادر و بانوی کوهها، در زبان انگلیسی عامیانه به معنای مادر بزرگ و همچنین به معنای معشوق من و در زبان عربی با تلفظ اومّا به معنای مادر می باشد. اوما در چندین زبان دیگر نیز معانی مادرانه و مفهوم مهربانی و محبت را به همراه دارد.

همانطور که از نام نرم افزار سلامت بانوان اوما آشکار است، محدوده فعالیت این نرم افزار بهداشت و سلامت بانوان می باشد، که از بخشها و قسمتهای متنوع، جذاب و بر پایه‌ی مستندات کاملاً علمی تشکیل شده است که در قسمت معرفی بخش های نرم افزار اوما بدان اشاره شده است. در حقیقت اوما حاصل تلاش پیگیر و مستمر شرکت نرم افزاری رایان توسعه بعنوان بخش تولید‌کننده و ارائه دهنده نرم افزار و انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران بعنوان هیئت علمی و بخش آکادمی نرم افزار می باشد. مدت زمان اجرای فاز اول پروژه نرم افزاری اوما در حدود سه سال و 6 ماه به طول انجامید، در طول این زمان، آنچه ما را برآن داشت همواره مصمم تر از پیش، با امید و پشتکار و روحیه مضاعف به انجام هرچه دقیقترِ وظیفه‌ی خود بپردازیم تنها و تنها ارائه محصولی کارآمد و درخور کاربران گرامی و هم سطح با استانداردهای روز جهانی بوده است.

نرم افزار اوما بصورت آنلاین با پرتال اوما (سایت اوما) مرتبط است. با اتصال کاربر به اینترنت نرم افزار به روز شده و مطالب جدید سایت را دریافت و ذخیره خواهد کرد.

ارتباط گروه اوما با متخصصین زنان و زایمان

ارائه نرم افزار اوما از طریق جمع بزرگی از جراحان و متخصصین کشور انجام می شود، به طوریکه متخصصین مربوطه نرم افزار را در اختیار بیماران خود قرار داده و بیمار، متخصص و گروه اوما از عواید این همکاری بهره مند خواهند شد. معرفی دقیق نرم افزار اوما به متخصصین، از طریق کارشناسان گروه اوما صورت می پذیرد. پس از آشنایی متخصصین تهران با گروه اوما، معرفی نرم افزار به متخصصین شهرستانها از اواسط بهار سال 1395 آغاز خواهد شد.

اپلیکیشن اوما

در حال حاضر شرکت رایان توسعه با همکاری انجمن متخصصین زنان و مامایی ایران در حال تولید اپلیکیشن موبایل نرم افزار اوما می باشد که در سیستم عامل های اندروید، آی او اس و ویندوز فون قابل اجرا است، این اپلیکیشن نیز همواره با پرتال اوما بصورت هم زمان در ارتباط خواهد بود.

 

   وب سایت سلامت بانوان     www.ooma.ir